PCHatalari.Com

Huawei telefonda silinen fotoğrafları geri getirme

4/02/2020 | Yorum Yok | 20

Çoğu Huawei kullanıcısının karşılaştığı silinen fotoğrafların kalıcı olarak kaybedilmesi sorununun basit bir çözümü var. Huawei telefonlarda geri dönüşüm kutusu olmadığı için bir fotoğrafı, videoyu veya başka bir şeyi sildiğinizde onu geri getirmek neredeyse imkansızdır.

Eğer fiziki bellekte üzerine başka bir şey kaydedilmemişse bazı programlar yardımıyla silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün olmaktadır. Ancak bu geri getirme işleminin garantisi bulunmamaktadır.

Huawei telefonda silinen fotoğrafları geri getirme

Silinen fotoğrafların kurtarılması için kullanılan programların garanti sonuç vermemesi ayrıca çoğunun yabancı dilde olması nedeniyle bu konuda farklı bir tavsiye vermek istiyorum.

Güncel telefon haberleri sunan bir siteden aldığımız bilgiye göre Huawei telefonlarda artık sonradan geri dönüşüm kutusu oluşturmak mümkün. Böylece sildiğiniz fotoğrafları geri getirme imkanına sahip olacaksınız.

Bunun için Dumpster uygulamasını yüklüyoruz. Uygulama Google Play’de mevcuttur.

Dumpster uygulaması Huawei telefonunuzda geri dönüşüm kutusu işlevi gören bir klasör oluşturuyor ve silinen dosyaları 30 gün süre ile burada saklıyor. 30 gün içinde sildiğiniz fotoğrafları geri alabiliyorsunuz.

Bir otomatik temizleme süresi belirliyorsunuz ve bu süre içinde geri almadığınız fotoğraflar buradan otomatik olarak siliniyor. Böylece geri dönüşüm kutunuz şişmiyor, telefon hafızasında fazla yer kaplamıyor.

Huawei telefonda silinen fotoğrafları geri getirme programları

Huawei telefonunuzda yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraf veya başka verileri kurtarmak için aşağıdaki programlardan birini de tercih edebilirsiniz.

DiskDigger

Data Recovery Suite

Wondershare Dr Fone Android

Undeleter

MiniTool Mobile Recovery

EaseUS MobiSaver

Hayatınıza kolaylık katan diğer diğer telefon haberleri için mobil13.com u ziyaret edebilirsiniz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

© 2019 PChatalari.Com Tüm Hakları Saklıdır.