PCHatalari.Com

TeamViewer Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

25/10/2019 | Yorum Yok | 873

TeamViewer, bir bilgisayarın uzaktan kumandası için, Windows, Linux ve MacOS’ta çalışabilen kullanıcılara uzaktan teknik destek sağlayan çok popüler bir yazılımdır. Android akıllı telefonunuzla bile bilgisayarınıza bağlanabilir ve kontrol edebilirsiniz. Program ticari olmayan kullanım için ücretsizdir ve bu nedenle herkes deneyebilir.

Bu makalede, bir bilgisayarı uzaktan kontrol etmek, bir programın nasıl kurulacağını, bir uzak bilgisayara bağlanmayı, bir oturumu kaydetmeyi ve çok daha fazlasını yapmak için Teamviewer’ı nasıl kullanacağımıza bakacağız.

1) Öncelikli olarak Ücretsiz indirmek için programı buraya tıklayıp gidiniz. “Ücretsiz İndir” düğmesine tıklayın. 

2) Program Dosyasını bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedin.

3) Dosya indirme işlemi başarıyla tamamlandıktan daha sonra, kurulumu tamamlamak için dosyayı açın.

4) Nasıl devam etmek istersiniz : Kur TeamViewer uygulmasını nasıl kullanmak : Kişisel / Ticari olmayan kullanım seçilir.
Kabul et – bitir.

5) Bilgisayarınıza TeamViewer yüklü olan bir tanıdığınız, arkadaşınızla masaüstü paylaşım oturumu başlatmaya hazırsınız.

6) Karşıdaki kişinin ID kimlik numarasını burada giriniz “Bağlantı Düğmesine” Tıklayınız.

7) Sizden istendiğinde veya karşı tarafa siz bağlandığınız zaman oturum ortağınız tarafından verilen şifreyi girin. Artık karşıdaki kişinin bilgisayarına tam uzaktan erişime sahip olacaksınız.

Bu kısa makalede, bir bilgisayarı farklı Windows işletim sisteminde uzaktan kontrol etmek ve kullanmak için TeamViewer’ın nasıl kullanıldığını inceledik. Gördüğünüz gibi, herhangi bir işletim sistemini kullanabilir ve cihazınıza, şebekeye erişimi olan dünyanın herhangi bir yerinden bağlayabilirsiniz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

© 2019 PChatalari.Com Tüm Hakları Saklıdır.